OZG 2018 zpívá pro Milana France

01.jpg
 

Pomáhat je normální, pomáhejte s námi!

Od loňského roku mají koncerty OZG také charitativní rozměr. Vloni jsme z výtěžku z našich koncertů podpořili léčbu čtrnástiletého Dalibora Močigemby prostřednictvím Asociace rodičů dětí s mozkovou obrnou a PO. Letos chceme svou troškou pomoci osmnáctiletému Milanu Francovi o jehož hrdinském boji s následky nečekané a náhlé cévní mozkové příhody si můžete přečíst níže.

O příběhu Milana France a jeho neuvěřitelném boji s nepřízní osudu jsme se doslechli od členů našeho sboru. Před dvěma lety postihla Milana ve škole náhlá mozková příhoda. Nastalé masívní krvácení do mozku Milanovi nenávratně poškodilo mozkový kmen. Byl zcela paralyzovaný, s poškozeným mozkem, než ho přivezli do nemocnice, fungovalo už mu jen srdce. Lékaři mu nedávali žádné šance. Ale zázraky se dějí a Milan a jeho rodina jsou bojovníci. Dneska se chystá na maturitu a v neděli přišel (po svých!) na náš koncert. A už se těší, že příští rok na náš koncert přiběhne! Ve svém každodenním boji se ale on i jeho rodina musejí potýkat nejen se zdravotními, ale i monoha dalšími překážkami. Intenzivní rehabilitace, které ho vracejí zpátky do normálního života, totiž bohužel nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami. A právě s tímhle mu trochu můžeme pomoct my…společně s Vámi.
Více o jeho neuvěřitelného příběhu si můžete přečíst ZDE.

Kromě toho, že jste si koupili vstupenky an koncert OZG 2018, mohli jste od 30.11. do 3.12 Milana podpořit také zasláním DMS na Konto bariéry, kde má Milan svůj účet. Za tuto krátkou dobu jste svými DMSkami přispěli více než 29.000,- Kč. Moc vám za to děkujeme!!!

I nadále je možno Milana podpořit, sbírka u Konta Bariéry probíhá průběžně.
Každá částka se počítá, každý příspěvek má smysl.

číslo Milanova účtu: 777 777 222 / 0800
variabilní symbol: 991017
specifický symbol: 991017

IBAN: CZ9408000000000777777222
BIC: GIBACZPX (pro mezinárodní platby)